Projektēšana


ProjektēšanaPavisam nesen, runājot par vertikāliem dārziem, tika saprasts, ka tie ir vīteņaugi, kas apvij mājas sienas, žogus un citas vertikālās virsmas. Pēdējos gados vertikālie dārzi jeb zaļās augu sienas ir mainījuši cilvēku uztveri par to, kā var izdekorēt mājas fasādi vai interjeru. Šo konstrukciju popularitāte strauji palielinās valstīs ar silto klimatu, bet arī aukstajos reģionos zaļās augu sienas kļūst arvien populārākas. Arī Latvijā mūsu uzņēmums piedāvā realizēt Jūsu sapni par vertikālām zaļām sienām.

Bagāts augu klāsts – tas ir veiksmes stāsts pie vertikālo dārzu izveides. Lai Jūsu vertikālās augu sienas būtu ilgtspējīgas – projektējot ir vajadzīga individuāla pieeja katram objektam, pamatojoties uz dominējošo apgaismojumu un klimatiskiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam vertikālās zaļās sienas ārtelpās un iekštelpās. Ārtelpās Latvijas klimatiskos apstākļos vertikālo augu sienu izveidē var izmantot vasaras puķes. Var mainīt un papildināt augu kompozīciju vairākas reizes sezonā.

Iekštelpās jebkura interjera skaists papildinājums būs zaļās sienas no telpaugiem. Tās ir kompaktas un autonomas vertikālās sienas, kurās dzīvo un attīstās speciāli atlasītas augu grupas.

Projektēšana ir savrīgs process, kura laikā tiek piemeklēti atbilstošākie augi un novērtēta apkārtējā vide, kurai būs noteicošā ietekme, lai vertikālais dārzs būtu dekoratīvs.

Vertikālo dārzu projekts sastāv no 2 posmiem:

  • skiču projekts – tiek veidota zaļās augu sienas koncepcija ar vairākiem augu rakstiem. Tiek piedāvāti augu grupu un krāsu risinājumi, kā arī vizualizācijas. Tiek izveidots augu plāns un pievienota stādījumu specifikācija.
  • tehniskais projekts – tiek izstrādātas vertikālās zaļās sienas konstrukcijas ar griezumiem, stiprinājumiem, automātisko laistīšanas sistēmu, mākslīgo apgaismojumu utt.

 

Projektēšanas izmaksas ir sākot no 30,00 Ls.