Moduļu sistēma


Moduļu sistēmaVertikālie dārzu moduļi ir jauna inovatīva sistēma, kas ir pilnībā nokomplektēta vertikālai augu audzēšanai. Šis risinājums ir veidots, lai  sistēma būtu viegli uzstādāma, ekspluatējama un tā būtu ilgmūžīga ar salīdzinoši minimāliem ieguldījumiem.

Vertikālās sienas modulis 40x50cm

Moduļu izmēri ir 500mm x 400mm, dziļums 90mm. Modulis sastāv no cinkota ārējā metāla rāmja, augu kastes, vāka, metāla režģa, kā arī iekļautu kapilāru laistīšanas sistēmu.

Modulis iekšpusē ir sadalīts četros nodalījumos, kurā katrā atrodas pa diviem kapilāru caurulītes pilināšanas uzgaļiem. Katram modulim nepieciešami 16 augu stādi un 10 l substrāta.

Moduļos iespējams atkārtoti pārstādīt augus, atkarībā no sezonas, radot skaistus krāsu efektus dažādos sezonas laikos.

Vertikālās sienas modulis Easy

Vertikālās sienas modulis EasyModuļu izmēri ir 240mm x 400mm, dziļums 90mm. Modulis sastāv no augu kastes, 8 plastmasas stādīšanas vākiem, 1 laistīšanas caurulītes, 2 metāla kronšteiniem stiprināšanai pie sienas, 2 papildus stiprinājumiem (lai pieivienotu papildus modulus), 2 skrūvēm, 2 dībeļiem, 1 laistīšanas sistēmas savienojuma un 1 laistīšanas sistēmas noslēga.

Modulis iekšpusē ir sadalīts divos nodalījumos, kurā katrā atrodas pa četriem kapilāru caurulītes pilināšanas uzgaļiem. 8 plastmas stādīšanas vāki ir viegli un ērti ievietojami, gan pirms, gan pēc augu iestādīšanas. Katram modulim nepieciešami 8 augi.

Atsevišķie augu stādīšanas vāki nodrošina vieglu un ērtu atsevišku augu pārstādīšanu, neizjaucot visu moduli un netraumējot citus produktus. Šajā moduļu veidā viegli mainīt augus sezonas laikā nodrošinot krāšņi ziedošu sienu visu laiku. Modulī iespējams stādīt gan mazus augus, gan augus, kuru diametrs ir līdz 5 cm.

Koka rāmis vertikālās sienas modulimKoka rāmis vertikālās sienas modulim

Koka rāmis paredzēts vertikālās sienas modulim, kura izmēri ir 400x500x90mm.

Konstrukcijas augšējā daļā iespējams ievietot ūdens rezervuāru laistīšanai, apakšpusē atsevišķs rezervuārs liekā ūdens uzkrāšanai, kas paslēpts īpašā atvilknē, lai no ārpuses nebūtu redzams. Viegli stiprināms pie sienas.

Ūdens rezervuārs un vertikālās sienas modulis neietilpst komplektācijā.

Izmēri: 45x76x18cm

Vertikālās zaļās sienas – tehnoloģiski jauns risinājums.

Moduļu sistēmaKatrs vertikālās augu sienas modulis ir aprīkots ar laistīšanas sistēmu un sienu stiprinājumiem.

Lai ierīkotu zaļo sienu, nepieciešams:

  • Vertikālās sienas moduļu komplekts
  • Ūdens rezervuārs vai ūdens pievadmezgls
  • 12l substrāta maisījuma
  • 16gab. stādmateriāla vai sēklas

Pēc moduļu uzstādīšanas jāpieslēdz laistīšanas sistēma. Šim nolūkam paredzēts īpaši izstrādāts ŪDENS REZERVUĀRS  vienam līdz diviem savstarpēji savienotiem moduļiem. Gadījumā ja ir jāpieslēdz 3 vai vairāk savstarpēji savienotus moduļus, ieteicams izmantot spiediena regulējamu laistīšanas pievadu no pilsētas ūdensvada.